News, articles

Ariana Grande to perform at 2015 Indonesia International Motor Show

27. května 2015 v 20:59 | Weni

24.května SINDOnews oznámili, že Ariana vystoupí na akci '2015 International Motor Show' v Jakartě v Indonésii! Tahle událost bude probíhat ve dnech 20-30.srpna 2015. Zatím se neví přesný datum, kdy Ari vystoupí. Tato akce je každoroční přehlídka aut pořádaná Gaikindo.

Ředitel Noor Saleh Ariino vystoupení potvrdil a také tvrdí, že má v plánu z IIMS udělat kompletní výstavu. "Ariana Grande je na IIMS připravená na akci. To je jasné," řekl.

Také vysvětlil, že zpěvačka překvapí publikum! "Chci, aby návštěvníci byli pobaveni. Když jsou návštěvníci šťastní, má to dobrý dopad na obchod. Navíc spolupracujeme s největšími institucemi v Indonésii, takže cena může být bez konkurenčněschopmná," řekl.

"Jsem si jistý, že si to návštěvníci užijí. Od začátku od normální "výstavy" aut, takových jako Bugatti Veyron super auto, po klasické auta až po atrakce Ariany Grande." vysvětlil.

Ariana Grande is listed in Maxim’s 2015 Hot 100: The Singers

22. května 2015 v 21:34 | Weni

20.května 2015 stránka Maxim zveřejnila letošní seznam 'Hot 100: The Singers' nejlepších a nejvíc sexy zpěváků, kteří se dostali do hudebního odvětví díky svým písničkám. Ariana se umístila na krásném 17.místě za její písničku 'Problem'. Podívejte se, co napsali:

Neexistuje intimnější nástroj, než lidský hlas. Cello nebo saxofon rezonuje dřevo nebo kov, aby vznikl oduševnělý zvuk, ale nic nás nerozhýbe tak, jako hlas dokonalé zpěvačky. Tahle žena je mistryně v písničkách, někdy i v tanci a za to si jí nesmírně vážíme.

Ariana will be headlining the 29th annual Dance on the Pier for NYC Pride

15. května 2015 v 20:15 | blair.

Opět se omlouváme, že tady moc nejsme, ale obě vůbec nemáme čas. Já jsem teď byla pryč se školou a ještě jsem onemocněla, tak se to všechno komplikuje. Nicméně teď vám to vynahradíme.

Ariana bude vystupovat na 29.výročí Dance on the Pier pro NYC Pride. Jedná se o akci, která podporuje gaye, lesbičky a bisexuály. Ariana bude na akci vystupovat 28.června. Níže se můžete podívat na plakát, který na vystoupení Ariany poukazuje.

image host

Ariana is nominated at the MTV Millennial Awards 2015

8. května 2015 v 16:44 | blair.

V poslední době se pořád objevují různé nominace na předávání ocenění a v tomto článku tomu nebude jinak. Objevily se nominace pro MTV Millennial Awards 2015, kde je Ariana nominována hned ve 2 kategoriích. MTV Millennial Awards 2015 bude 10.června uvádět El Diablito a Tessa La v Pepsi Center v Mexiko City.

GLOBAL INSTAGRAMMER OF THE YEAR / HLASUJ
Ariana Grande
Kylie Jenner
Taylor Swift
Miley Cyrus
Cara Delevigne
Cameron Dallas

HIT INTERNATIONAL SONG OF THE YEAR / HLASUJ
Taylor Swift "Blank Space"
Ariana Grande "One Last Time"
Mark Ronson ft. Bruno Mars "Uptown Funk"
Maroon 5 "Sugar"
Ed Sheeran "Thinking Out Loud"
Imagine Dragons "I Bet My Life"

Demi Lovato about big female group!

6. května 2015 v 15:34 | blair.

Americká herečka, ale v poslední době hlavně zpěvačka Demi Lovato, poskytla krátký rozhovor pro magazín "Teen Vogue". V rozhovoru mluví o jejích vzorech a poté jí také byla položena otázka s kým by založila kapelu kdyby měla tu možnost - mohly to být jen ženy! Pokud vás zajímá, co to má společného s Arianou, podívejte se níže!

"Pokud bych mohla dát dohromady ženskou skupinu byla bych to já, Hayley Williams z Paramore, Kelly Clarkson, vždycky jsem chtěla jet na turné s Kelly Clarkson, Christina Aguilera, Jessie J, Ariana Grande, Beyonce, to by byla vážně hodně velká skupina (smích)."

Pre-nomination for MuchMusic Video Awards 2015

6. května 2015 v 15:14 | blair.

4.května byly zveřejněné nominace pro MuchMusic Video Awards 2015, což je každoroční předávání ocenění od kanadského hudebního channelu "MuchMusic". Ariana nebyla oficiálně nominována, ale byla nominována pro WILD CARD, což je vlastně místo v jedné z kategorií a o tom místě rozhodnou fanoušci. Předávání ocenění se bude konat 21.června v Torontu v Kanadě. Moderovat ji bude britský zpěvák Ed Sheeran. Hlasovat můžete TADY.

FAN FAVE INTERNATIONAL ARTIST OR GROUP
Ed Sheeran
One Direction
Sam Smith
Taylor Swift
WILD CARD

WILD CARDS FOR THE AWARD
Ariana Grande
Iggy Azalea
Kanye West
Katy Perry
Maroon 5
Nick Jonas
Rihanna
Selena Gomez
Sia

Another collaboration of Cashmere Cat & Ariana

3. května 2015 v 15:09 | Weni

Jak asi už víte, Ariana spolupracovala s Cashmere Cat už na dvou písničkách - Be My Baby a Adore. Fanynka se včera Cashmere Cat na Twitteru zeptala, jestli chystá s Ari další písničku a vypadá to, že už na nějakých začali pracovat. Těším se na jejich další spolupráci, protože obě jejich písničky mám strašně ráda!

@GrandesCareBear: @CASHMERECAT budeš mít další písničku s Arianou?
@CASHMERECAT: @GrandesCareBear myslím si že ano, už jsme na pár začali pracovat

Ariana will perform on The Capital Summertime Ball 2015

1. května 2015 v 13:14 | blair.

Objevila se zpráva, že by měla Ariana vystupovat na akci The Capital Summertime Ball 2015, kterou pořádá rádio Capital FM. Kromě Ariany budou na akci vystupovat umělci jako Rita Ora, Meghan Trainor, Pitbull, Martin Garrix a mnoho dalších! Akce se bude 6.června, ve Wembley Stadium, londýnské aréně.

image host

All about North American part of The Honeymoon Tour

1. května 2015 v 12:59 | blair.

17.dubna Ariana ukončila první část celosvětového turné, která probíhala v Severní Americe. Ariany 2.turné (1.celosvětové) vydělalo opravdu hodně peněz! 26 vyprodaných show se zúčastnilo 365,767 lidí (Zhruba 14 000 lidí na jedné show) a vydělalo 14,029,909 dolarů (Zhruba 561,000 dolarů za jednu show)! Je to opravdu neuvěřitelné! Ariana se do Severní Ameriky vrátí znovu a tentokrát s 35 show, které budou probíhat od července až do října!

Pokud jste ještě neviděli fotky, ať už ze show, ze setkání s fanoušky a nebo videa, podívejte se níže! Ariana vyráží na turné opět 14.května, ale tentokrát zavítá mnohem blíže a to do Evropy!

FHM’s Magazine 100 Sexiest women in the world 2015

1. května 2015 v 12:37 | blair.

Magazín FMH přidal žebříček 100 nejvíce sexy žen v tomto roce a Ariana se umístila na nádherném 6.místě! Arianě moc gratuluji a níže si můžete přečíst krátký odstavec, který k ní napsali.

Ariana Grande, všech oblíbený mluvící, chodící pony-tail, měla masivní rok - to všechno ale bledne v porovnáním s tímto: její úplně první vystoupení v FMH 100 Sexiest. Dostane se do top 5 v roce 2016? Kdo ví, ale jedna věc je jistá: Uvidíme mnohem více z téhle drobné popové princezny.

Ariana won 4 ASCAP Pop Music Awards 2015

1. května 2015 v 12:14 | blair.

Prvně se vám omlouváme, že jsme tady vůbec nebyly, ale obě jsme vůbec neměly čas a navíc se zase tak podstatné novinky neobjevily, takže snad to nevadí. Teď se opět obě pokusíme tady být častěji!

29.dubna ve středu v Los Angeles v Kalifornii se konalo 32. předávání cen ASCAP Pop Music Awards. Každoroční ocenění pořádá společnost "ASCAP", která chrání jakékoliv kopírování amerických hudebníků. Ariana se sice předávání nezúčastnila, ale vyhrála hned 4krát ve 2 kategoriích.

MOST PERFORMED SONGS
Jessie J, Ariana Grande & Nicki Minaj - Bang Bang
Ariana Grande - Problem (feat. Iggy Azalea)
Ariana Grande - Break Free (feat. Zedd)

PUBLISHER OF THE YEAR
Ariana Grande - Problem (feat. Iggy Azalea)

Ryan Murphy talks about Ariana & Scream Queens

24. dubna 2015 v 18:49 | blair.

Entertainment Weekly zveřejnili rozhovor s Ryanem Murphym, který vymyslel celý seriál "Scream Queens", ve kterém si Ariana zahraje. Níže jsem vám přeložila co řekl v rozhovoru o Arianě. Pokud se chcete dozvědět více informací o samotném seriálu tak ZDE si můžete přečíst více.

Jak jste přiměl Arianu Grande, aby se k vám přidala?
Potkal jsem jí, byla velikým fanouškem American Horror Story. Řekl jsem jí o seriálu a ona si to zamilovala. Musíme pro ní vyhradit speciální čas natáčení, ale miluju jí. Je skvělá a zábavná a miluje tenhle žánr. Je to to samé jaké s Nickem Jonasem. Musíme pracovat s jejich rozvrhy.

People’s World’s Most Beautiful 2015

24. dubna 2015 v 18:06 | blair.

Stránka People.com zveřejnila svůj seznam top 10 nejkrásnějších na světě a Ariana se umístila na 9.místě! Stránka k Arianě napsala krátký odstavec, který si můžete přečíst níže.

Jediná malá věc na 21leté "Love Me Harder" zpěvačce je její rámeček - Grande má překvapivě silné trubky (hlas), nejdelší ohon v Hollywoodu a nádhernou osobnost (ještě více rozkošnou díky kočičím uším, které nosí). Oh a působí dojmem Céline Dion, což uzavírá celý balíček.

Pre-nomination for "Mtv Italia Awards 2015"

24. dubna 2015 v 17:54 | blair.

Na italské facebookové MTV stránce byl zveřejněn seznam předem nominovaných umělců na "MTV Italia Awards 2015". Ariana získala také jednu nominaci a to konkrétně v kategorii "Artist Saga". Hlasovat se může do 4.května a to tak, že kliknete sem a dáte na fotku like. Umělci s nejvyšším počtem hlasů budou officiálně zařazeni do kategorie.

Ariana Grande & Big Sean’s relationship ends

22. dubna 2015 v 16:21 | Weni

Vztah Ariany a rappera Big Seana po osmi společných měsících končí. Potvrdili to obchodní zástupci obou umělců, kteří dodali: "Navzájem se o sebe zajímají a zůstavají blízkými přáteli. Dovolujeme si média požádat, aby respektovali jejich soukromí."

Zdroje časopisů říkají, že přátelsky a v klidu rozešli už před pár týdny. Každý z nich se rozhodl jít svou cestou kvůli agendám na turné, které je od sebe oddělují.

V poslední době byla Ariana hodně v kontaktu s Justinem Bieberem. Kandským zpěvákem, který se ukázal už na dvou vystoupeních "The Honeymoon Tour", kde Arianu na pódiu objal. Objevily se nepotvrzené informace, které tvrdí, že se to Big Seanovi nelíbilo a jejich vztah byl ukončen kvůli tomu, ale nikdo to nepotvrdil.

Ariana has two new tattoos!

22. dubna 2015 v 13:07 | blair.

Na internetu se objevily fotky z jednoho meet & greet a na jedné fotce byla zachycena hned dvě nové tetování, které si Ariana nechala udělat. Obě jsou na jedné ruce, ale na dvou prstech. Na prostředníčku má napsáno "Honeymoon". Takhle se jmenuje její celosvětové turné, takže je zcela jasné, proč si právě toto nechala vytetovat. Ariana je za toto turné opravdu vděčná a sama píše, jak je to úžasné, takže na něj rozhodně jen tak nezapomene! Druhé tetování je na prsteníčku a ve znacích (hebrejština). Tetování "אלי" by mělo (podle překladače) vyznačovat slovo "mě". Nicméně jsem se i dočetla, že by to mělo znamenat "My god" neboli "můj bože".

Scooter Braun tweets about Justin&Ariana

19. dubna 2015 v 11:44 | Weni

Jelikož se teď Ariana s Justinem během jejího turné docela sblížili, fanoušci měli na jejich spolupráci spoustu dotazů a jejich společný manažer Scooter Braun včera na dva z nich odpověděl. První tweet se týká jejich společného turné a druhý spolupráce - písničky. Scooter napsal, že ji nikdy nedokončili. Já osobně bych byla za jejich spolupráci strašně ráda.

@jdbxacmdreams: Opravdu Ariana a Justin pojedou na turné? #askscooter
@scooterbraun: @jdbxacmdreams přemýšlím o tom

@stratxboca: Kde je ta spolupráce Justina a Ariany #askscooter
@scooterbraun: @stratxboca nikdy ji nedokončili. Jsem si jistý, že ji jednou v budoucnu dokončí

New single from 3rd album in May?

17. dubna 2015 v 15:55 | blair.

Už několikrát jsme vám sem psaly, že Ariana začala pracovat na svém 3.albu. Tuto informaci sama podala v "The Tonight Show with Jimmy Fallon", kde poskytla rozhovor, ale také na svém Twitteru, kde se několikrát zmínila. Objevila se nepotvrzená informace o tom, že by se během května měl objevit první singl právě z tohoto alba! Nic zatím není potvrzeno a proto si na více informací přímo od Ariany musíme počkat.

Ariana in Brazil?

17. dubna 2015 v 15:47 | blair.

Objevila se informace, že by se Ariana měla poprvé podívat do Brázílie! HSBC Arena v Rio de Janeiru stanovila její show na listopad. Oficiální oznámení zatím neproběhlo jenom proto, že ještě není stanovené přesné datum. Momentálně Ariana ukončila své turné po Severní Americe a chystá se do Evropy a do Asie. Na podzim se opět vrací do Severní Ameriky, takže zastávka v Brazílii je reálný krok.

Ariana becomes the firts female artist to have 1 billion plays on Spotify

17. dubna 2015 v 14:48 | Weni

Ariana na přehrávači "Spotify"s jejím albem "My Everything" přesáhla hranici 1 bilionu přehrání.

Skladby "Bang Bang","Break Free","Problem" a "One Last Time" jsou z celého alba nejposlouchanějšími. Ariana se díky tomu stala první umělkyní, která přesáhla 1 bilion jen s jedním albem. Píseň "Bang Bang" (společně s Jessie J a Nicki Minaj) má více než 222 milionů přehrání, zatímco píseň "Problem" (s Iggy Azalea) má více než 230 milionů přehrání.

Pár zpěvaček tuto hranici už přesáhlo, ale pouze se všemi alby.

Ariana Grande is nominated for 6 2015 Billboard Music Awards

10. dubna 2015 v 20:43 | Weni

V úterý byly zveřejněny nominace na 2015 Billboard Music Awards a Ariana se objevila hned v šesti kategoriích! Pokud chcete Arianu podpořit, můžete pro ni hlasovat na jejich oficiálních stránkách. Jinak samotné předávání se uskuteční 17.května 2015 v Las Vegas.

TOP ARTIST
Ariana Grande
Katy Perry
One Direction
Sam Smith
Taylor Swift

TOP FEMALE ARTIST
Ariana Grande
Iggy Azalea
Katy Perry
Meghan Trainor
Taylor Swift

TOP HOT 100 ARTIST
Ariana Grande
Iggy Azalea
Meghan Trainor
Sam Smith
Taylor Swift

TOP STRAMING ARTIST
Ariana Grande
Iggy Azalea
Meghan Trainor
Nicki Minaj
Taylor Swift

TOP SOCIAL ARTIST
Ariana Grande
Justin Bieber
Miley Cyrus
Selena Gomez
Taylor Swift

TOP DANCE/ELETRONIC SONG
Ariana Grande feat. Zedd, "Break Free"
Calvin Harris, "Summer"
Clean Bandit feat. Jess Glynne, "Rather Be"
Disclosure feat. Sam Smith "Latch"
DJ Snake & Lil Jon, "Turn Down For What"

New 'The Honeymoon Tour' dates on sale

7. dubna 2015 v 19:37 | Weni

Už před nějakou dobou jsem přidávala seznam koncertů, které Ariana přidala ke svému turné. Včera přes Twitter oznámila, že už jsou v prodeji. Navíc k tomu dodala, že brzy přidá mezinárodní data! Já doufám, že se bude jednat o další koncerty v Evropě včetně Prahy. Jinak ke článku přidávám fotku, kterou Ari přidala - můžete na ní vidět seznam všech přidaných koncertů.

@ArianaGrande: nové data jsou právě teď v prodeji / http://smarturl.it/Honeymoontckts / další mezinárodní data budou brzy, slibuju slibuju

image host

Pop Powerlist 2015

7. dubna 2015 v 15:34 | blair.

Na internetu se objevil žebříček 50 nejpopulárnějších umělců popu 2015. Seznam sestavil tým odborníků na základě různých projektů, rekordních prodejí singlů, nejhranějších písní, názorů kritiků a vyhraných ocenění. Seznam se provádí každý rok a Ariana skončila na skvělém 5.místě! Místo získala např. díky spolupráci na velice populárním a oblíbeném singlu "Bang Bang". Na top 10 se můžete podívat níže. Jinak na posledních příčkách se umístili celebrity jako Selena Gomez, Miley Cyrus nebo Imagine Dragons, což upřímně moc nechápu.

1. Taylor Swift
2. Ed Sheeran
3. Sam Smith
4. Rihanna
5. Ariana Grande
6. Katy Perry
7. Maroon 5
8. Beyoncé
9. One Direction
10. Meghan Trainor

New song - "Ain’t About What You Got"

7. dubna 2015 v 15:22 | blair.

Ariana zveřejnila na svém ASCAP (American Society of Composers, Authors and Publishers) účtě novou píseň! Píseň, která se na jejím účtě objevila se jmenuje "Ain't About What You Got". Song je napsaný ILYA, Savanem Kotechem, Maxem Martinem a Arianou. Zatím se o písni nic neví, ani kdy bude zveřejněna, ale je dost pravděpodobné, že se objeví na právě nekolikrát zmiňovaném chystaném 3.albu.

Ariana's in the studio

6. dubna 2015 v 21:58 | Weni

Už v talk show u Jimmyho Kimmela Ari prozradila, že pracuje na svém třetím albu. Dnes na Twitter napsala, že své Velikonoce tráví ve studiu. Doufám, že se alba dočkáme co nejdříve.

@arianagrande: Velikonoce ve studiu, veselé svátky moje zlatíčka... jste tak milováni

Prince Royce will join Ariana on her North American Tour

1. dubna 2015 v 19:18 | blair.

Weni před několika dny přidávala seznam nových koncertů, které Ariana nedávno přidala k jejímu turné. Ariana se bude v létě opět vracet do Ameriky, konkrétně do Severní. Na její cestě se k ní přidá zpěvák Prince Royce, který například nazpíval duet se Selenou Gomez nebo Snoop Doggem. Prince Royce to dokonce sám potvrdil na svém Twitteru.

@PrinceRoyce: Přidám se k @ArianaGrande na jejím turné po Severní Americe. Nemůžu se dočkat až uslyšíte novou hudbu! Uvidíme se brzy!

"Bang Bang" won ‘Best Collaboration’ award at the iHeartRadio Music Awards 2015

31. března 2015 v 19:52 | Weni

Už v neděli jsem vám sem psala, že "Bang Bang" vyhrálo na Kids Choice Awards cenu za nejoblíbenější píseň a teď vám můžu oznámit, že tato písnička vyhrála cenu i na iHeartRadio Music Awards a tentokrát za "Best Collaboration" (nejlepší spolupráci)!

Ariana se iHeartRadio Music Awards měla zúčastnit, dokonce tam měla vystupovat, ale nakonec nemohla kvůli svému turné. Za cenu poděkovala alespoň přes video ze zákulisí turné, na které se můžete tady podívat.

“Bang Bang” won the “Favorite Song” at the Kids Choice Awards

29. března 2015 v 13:08 | Weni

Včera se konalo předávání cen Kids Choice Awards, kterých se sice Ariana nezúčastnila, ale aspoň vám můžu oznámit, že písňička Bang Bang (na které se podílí Jessie J, Ariana a Nicki Minaj) vyhrála v kategorii "Favourite Song" (oblíbená píseň). Moc k vítězství gratuluju!

New Honeymoon Tour Dates

28. března 2015 v 22:24 | Weni

Už jsme sem několikrát psaly o tom, že Ariana přidává ke svému turné The Honeymoon Tour 40 dalších koncertů! Jelikož dneska byly Arianou oficiálně oznámeny, přidávám sem přesný seznam míst koncertů, které jsou bohužel jen v Americe.

♦ July 16: Tampa
♦ July 18: Ft. Lauderdale
♦ July 21: Charlotte
♦ July 23: Louisville
♦ July 25: Washington D.C
♦ July 26: Hershey Park
♦ July 29: Philadelphia
♦ July 31: Albany
♦ August 2: Uncasville
♦ August 4: Manchester
♦ August 6: Montreal
♦ August 7: Ottawa
♦ August 9: Toronto
♦ August 29: Las Vegas
♦ August 31: Fresno
♦ September 2: Boise
♦ September 4: Portland
♦ September 6: Sacramento
♦ September 8: Mountain View
♦ September 9: Chula Vista
♦ September 11: Los Angeles
♦ September 18: Houston
♦ September 20: Birmingham
♦ September 22: Nashville
♦ September 24: Raleigh
♦ September 26: Brooklyn
♦ September 29: Grand Rapids
♦ October 2: Chicago
♦ October 4: St Louis
♦ October 6: Wichita
♦ October 7: Tulsa
♦ October 9: New Orleans
♦ October 11: Dallas
♦ October 13: Austin
♦ October 15: El Paso

Ariana added a Honeymoon Tour date to the Philippines

25. března 2015 v 22:02 | Weni

Před pár dny jsem sem psala, že Ariana k turné přidá 40 dalších koncertů! Už teď se objevilo první datum - 23.srpna 2015 a koncert se bude konat v hale "Mall of Asia Arena" a bude na Filipínách. Doufala jsem, že Ari přijede někam blíž, ale pořád můžeme doufat, že jeden z dalších přidaných koncertů bude v Praze.
 
 

Reklama