Family

14. března 2015 v 15:33 | blair.&Weni |  Family
Joan Grande » maminka Ariany a Frankieho. Ari s Joan často chodí na jiná místa. Ariana několikrát zmínila, jak moc ji má ráda a řekla, že ji Joan strašně podporuje a je na ní pyšná. V roce 2012 29.září spolu šly na koncert Madonny.Edward Butera » Arianin tatínek a Joanin bývalý manžel. Vlastní Ibi Designs, Inc. Narodil se 20.září. Jde vidět, že ho má Ariana strašně ráda a někdy si dokonce tweetují.
Frankie James Grande » nevlastní bratr Ariany a jediný syn Joan. Mají stejnou matku, ale otce ne. Frankie se narodil 24.ledna 1986 - je je staší o sedm let než Ariana. Je režisér, producent, tanečník, herec a zpěvák. Ariana řekla, že Frankie je "nejvtipnější brácha na světě", ale také dodala, že je vděčná za jeho lásku a podporu. Frank a Ari si často tweetují, hlavně když jsou na jiných místech a nemůžou být spolu. Frankie je na Arianu pyšný a ve všem ji podporuje.
Frank Grande » Arianin dědeček. Ariana ho měla strašně ráda a často s tím zveřejňovala fotky, hlavně jak mu dává pusu na tvář. Zemřel 22.července 2014 po dlouhém boji s rakovinou. Arianě říkával "bellissima" po celý život. Jednou Ariana spotánně odletěla do Boca za svými prarodiči, aby je překvapila.


Nonna Grande » Marjorie "Nonna" Grande je Arianina a Frankieho babička, maminka Joan Grande a vdova Franka Grande. Ariana ji má strašně ráda a říká ji Nonna. Na Vánoce 2014 Ariana Nonně pořídila psa, kterého pojmenovala Noel.
 


Komentáře

1 tereza simeckova tereza simeckova | E-mail | 11. dubna 2017 v 18:00 | Reagovat

Kdy a kde se narodila Ariany maminka a kdy a kde se narodil její otec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.